Współpracujemy

Lata doświadczeń powoduje, że zaprzyjaźniamy się z wieloma osobami działającymi na rzecz poprawy komfortu życia dzieci. Z biegiem czasu pojawiają się nowe techniki oraz nowi specjaliści. Tutaj podpowiadamy Wam z kim na prawdę warto się skontaktować. Dzięki tym wpisom mamy nadzieję, że trafiać będziecie tylko do sprawdzonych profesjonalistów i nie będziecie tracić czasu na niedoświadczonych terapeutów. W końcu chodzi o zdrowie i przyszłość naszych dzieci.
Nazywamy się Brain Plus. Zajmujemy się rozwojem umysłu poprzez nowoczesną i skuteczną metodą treningu mózgu jaka jest neurofeedback. Naszą misją jest wzbudzenie świadomości, że poprzez trening mózgu można rozwijać umysł i jego możliwości. Treningi neurofeedback przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat, młodzieży szkolnej oraz dorosłych.

Dzięki systematycznym treningom można rozwinąć zdolności poznawcze, poprawić koncentrację oraz pamięć. Metoda pozwala również wyciszyć nadmierne emocje, zwiększyć uwagę oraz poprawić jakość snu. Treningi pozwalają także zwiekszyć kreatywność oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Link do naszej strony: www.brainplus.bio